Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-12-25
Kraków, małopolskie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta – firmy świadczącej usługi w zakresie analizy danych oraz programowania, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Główna Księgowa z j. angielskim
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 180965/4691

Opis stanowiska:
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • uczestniczenie w zamknięciach okresowych księgowych,
  • kontrola finansowa wydatków spółki,
  • księgowanie środków trwałych, amortyzacji i wyciągów bankowych,
  • współpraca z biegłym rewidentem badającym sprawozdania finansowe, doradcami podatkowymi i finansowymi, instytucjami rządowymi etc.,
  • zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń podatkowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych oraz pozostałej obowiązkowej sprawozdawczości,
  • księgowanie rezerw i międzyokresowych kosztów,
  • uzgadnianie i rozliczanie kont bilansowych.
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze księgowości (na stanowisku Głównej bądź Samodzielnej Księgowej),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość etc.,
  • znajomość języka angielskiego min. B2,
  • mile widziane posiadanie certyfikatu do samodzielnego prowadzenia ksiąg,
  • chęć do uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • umiejętność budowania relacji i pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • pracę w firmie o rodzinnej atmosferze, ale w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • biuro zlokalizowane w centrum Krakowa,
  • możliwość podjęcia współpracy B2B bądź umowa o pracę.