10-07-2017 | Redakcja

Nowi partnerzy w PwC Polska

Do grona partnerów firmy doradczej PwC dołączyło 6 osób: Marcin Sidelnik, Cezary Żelaźnicki, Jacek Pawłowski, Piotr Rówiński, Bartłomiej Styrnik i Adam Jamioł. Obecnie PwC w Polsce zatrudnia ponad 3 500 pracowników, w tym 59 partnerów.
 

Marcin SidelnikMarcin Sidelnik – lider zespołu ds. technologii podatkowych w PwC.

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu technologii podatkowych, automatyzacji podatków, Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) oraz transformacji administracji podatkowej.

Wspólnie z zespołem opracował unikalne rozwiązanie informatyczne — Taxolite — przeznaczone do wspierania klientów podczas generowania, testowania i przesyłania plików JPK oraz automatyzacji raportowania CIT i VAT.

 

 

 

 

Cezary Żelaźnicki Cezary Żelaźnicki – partner zarządzający kancelarią PwC Legal.

Odpowiada za rozwój praktyki prawniczej PwC w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem następujących obszarów: restrukturyzacja korporacyjna MNC i M&A, bankowość i finanse, ochrona danych osobowych.

Sprawując funkcję polskiego lidera sieci PwC International Business Reorganizations, będzie reprezentował PwC Legal Polska w sieci prawnej PwC na region Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Jacek Pawłowski Jacek Pawłowski – partner w kancelarii PwC Legal.

Specjalizuje się w prawie korporacyjnym i M&A, zamkniętych funduszach inwestycyjnych, planowaniu sukcesji, rynkach kapitałowych i rozwiązywaniu sporów handlowych. Dodatkowo, odpowiada także za obszar cyfryzacji usług prawnych oraz rozwój biur regionalnych kancelarii PwC Legal w Polsce.

 

 

 

 

Piotr Rówiński Piotr Rówiński – lider zespołu zarządzania ryzykiem w PwC.

Piotr odpowiada za usługi w zakresie ładu korporacyjnego, w tym zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznej, compliance i audytu wewnętrznego.

W zakresie jego odpowiedzialności znajduje się także rozwijanie narzędzi w wyżej wymienionych obszarach i rozwój oferty PwC w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

 

 

 

 

Bartłomiej Styrnik Bartłomiej Styrnik – ekspert rynku finansowego, szczególnie w zakresie regulacji i przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu (AML).

Pracuje w zespole Financial Crime Consulting, odpowiadając za rozwijanie istniejących i nowych usług z obszaru AML, oferowanych zarówno klientom w Polsce, jak i na całym świecie. Dodatkowo, aktywnie wspiera rozwój Centrum Kompetencyjnego PwC w Gdańsku (Center of Excellence).

 

 

 

Adam Jamioł Adam Jamioł – ekspert ds. centrów usług wspólnych.

Odpowiada za rozwijanie usług PwC w zakresie wdrażania centrów usług wspólnych w Polsce i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Jest członkiem globalnego zespołu doradczego PwC ds. usług wspólnych i wspiera realizację globalnych projektów oraz rozwijanie metodologii PwC w tym zakresie. Regularnie angażuje się w działania zewnętrzne w sektorze i bierze udział w globalnym badaniu PwC dot. usług wspólnych, które służy analizie trendów rynkowych i dzieleniu się wiedzą z klientami.

Temat pod lupą
Artykuł sponsorowany

Nowe studia podyplomowe z akredytacją ACCA

Kariera w Finansach rozmawia z Robertem Pattersonem ze Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej na temat nowych, akredytowanych przez ACCA studiów podyplomowych z zakresu księgowości i finansów.

Więcej artykułów
Awanse
Jarosław Kosiński

Jarosław Kosiński nowym Partnerem w Deloitte

Do Działu konsultingu Deloitte dołączył Jarosław Kosiński, który jako Partner pokieruje zespołem CDD.

Więcej awansów
Wydarzenie tygodnia

Polityki i procedury Komitetu Audytu w jednostkach zainteresowania publicznego

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego zostaną omówione regulacje modyfikujące obowiązki związane z utworzeniem komitetu audytu oraz jego zadaniami.

Więcej wydarzeń
UE