Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
robotyzacja

Artykuły: robotyzacja

Wiadomości
Przemysł 4.0 w perspektywie kandydata
Przemysł 4.0 to synonim czwartej rewolucji przemysłowej, która skupia się na cyfrowej transformacji rynku pracy. Oznacza wiele zmian społeczno-gospodarczych, w tym rewolucję sposobów pracy ludzi w różnych branżach. Którzy kandydaci mają szansę na rozwój zawodowy?

Opublikowane: 15.03.2024
Autor: Wiktoria Jackowska

Poradnik kariery
7 książek, które mogą pomóc Twojej karierze w finansach
Znacie te pozycje? Proponujemy 7 książek, które mogą pomóc Twojej karierze w finansach i nie tylko. Sprawdź subiektywny wybór redakcji Kariery w Finansach.

Opublikowane: 21.12.2023
Autor: Redakcja

Wiadomości
Praca w ROCKWOOL GBS – poznaj historię Marka Szywały
Jak pogodzić rolę Service Managera z Treasury Managerem? Czym jest Continuous Improvement i jak wpływa na organizację? W wywiadzie opowiedział nam o tym Marek Szywała, który w ROCKWOOL GBS pracuje od ponad 6 lat.

Opublikowane: 12.09.2023
Autor: Sylwia Zając

Wiadomości
Automatyzacja sprzyja rozwojowi pracowników – trendy w branży finansowej
Automatyzacja i sztuczna inteligencja zmieniają branżę finansów i księgowości każdego dnia. Dla pracowników Capgemini mniej manualnych czynności, to więcej czasu na szkolenia i rozwój! A dzięki nowym kompetencjom i umiejętnościom mogą usprawniać systemy i procesy, by jeszcze lepiej wspierały podejmowanie decyzji biznesowych przez naszych klientów.

Opublikowane: 23.08.2023
Autor: Ewelina Kołodziejczyk

Wiadomości
Czy sztuczna inteligencja zmniejszy zatrudnienie?
Rozwój sztucznej inteligencji to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Większość z nas zastanawia się, jak AI wpłynie na nasze życie. Takie analizy prowadzą też przedsiębiorstwa. Co z nich wynika?

Opublikowane: 30.05.2023
Autor: Daria Górka

Raporty
Najnowsze zmiany i trendy, czyli bankowy rynek pracy 2022
O tym dokąd zmierza bankowość po pandemii COVID-19 dowiadujemy się z ogólnodostępnego raportu Związku Banków Polskich „Paperless bank & remote work” oraz najnowszego raportu KNF.

Opublikowane: 15.04.2022
Autor: Michał Tuszyński

Wiadomości
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy Transformation Managerki
Gdyby pracę w zespole Continuous Improvement porównać do gry w siatkówkę, Transformation Managerka byłaby rozgrywającą. O roli, w której ważne są celne podania i odważne zmiany opowiada Anna Strojny z Zurich Insurance.

Opublikowane: 13.04.2022
Autor: Karolina Zdunowska

Awanse
Arkadiusz Kuczera Wiceprezesem Zarządu ING Lease (Polska)
14 maja 2021 r. Rada Nadzorcza ING Lease (Polska) Sp. z o.o. podjęła uchwałę o nominacjach na stanowiska Wiceprezesów Zarządu spółki. Z dniem 1 lipca 2021 roku stanowisko Wiceprezesa odpowiedzialnego za Pion Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta obejmie Arkadiusz Kuczera.

Opublikowane: 21.05.2021
Autor: Redakcja