Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-04-05
Polska
Project Management, Inżynieria
angielski, niemiecki

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, z branży przemysłowej poszukujemy Dyrektora Operacyjnego, który będzie odpowiedzialny za kierowanie wydzieloną jednostką biznesową zajmującą się realizacją projektów pod klucz od oferty poprzez koncepcję, projekt techniczny, wykonawstwo, modernizację, serwis gwarancyjny.

Dyrektor Operacyjny ds. Systemów Elektrycznych

Miejsce pracy: Polska
Nr ref. 194450/9314

Opis stanowiska:
  • kierowanie Pionem Systemów Elektrycznych spółki w obszarze kadrowym, organizacyjnym i biznesowym,
  • nadzorowanie przygotowania i realizacji projektów zgodnie z przyjętymi budżetami oraz zawartymi umowami z klientem,
  • tworzenie i realizacja strategii biznesowej oraz budżetów rocznych,
  • budowanie relacji handlowych z klientami,
  • organizowanie pracy, przygotowywanie dokumentacji związanej z realizacją kontraktów, w tym negocjacja umów z klientami, nadzór nad opracowaniem budżetów projektów,
  • nadzór nad przygotowaniem niezbędnych zasobów osobowych oraz technicznych związanych z realizacją kontraktów,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań Pionu.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami (elektryka, energetyka, automatyka),
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym bądź pokrewne,
  • umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych,
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • rozwinięte kompetencje managerskie,
  • doświadczenie w pracy wymagającej przestrzegania odpowiednich standardów i przepisów BHP,
  • znajomość oprogramowania AutoCAD LT i MS Office,
  • biegła znajomość j. angielskiego lub / i j. niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych związanych z realizowanymi projektami (cała Polska),
  • umiejętność pracy pod presją zadań i czasu,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dynamizm w działaniu, komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w dużej i prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę lub inną oczekiwaną formę zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • grupowe ubezpieczenie na życie, opiekę zdrowotną LUXMED.