Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Plant Manager (automotive)
Nr ref. 112/3/2024/DM/178
Istebna
Analiza, Inżynieria

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko Plant Managera.

Miejsce pracy: Istebna

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu dużymi zakładami produkcyjnymi,
  • wymagane doświadczenia w branży automotive,
  • doświadczenie we wdrażaniu optymalizacji, narzędzi Lean Manufacturing,
  • umiejętność zarządzania operacyjnego, opracowywania i wdrażania strategii,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • doświadczenie finansowe (budżetowanie, sprzedaż, rozwój biznesu),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru Jakości, Utrzymania Ruchu, Logistyki,
  • duża świadomość biznesowa,
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zróżnicowanymi zespołami,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność zarządzania czasem i zmianą, ustalania priorytetów,
  • umiejętność podejmowania trudnych decyzji biznesowych, przywódczych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne,
  • coaching, motywowanie.
Obowiązki:
  • efektywne zarządzanie zakładem produkcyjnym (Produkcja, Jakość, Utrzymanie Ruchu, Logistyka, Dostawy),
  • organizowanie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie założonych celów,
  • analiza kluczowych wskaźników i dostosowywanie działań do ich optymalizacji w oparciu o narzędzia Lean Manufacturing,
  • prowadzenie działań operacyjnych i strategicznych w celu poprawy P&L, jakości, obsługi klienta,
  • współpraca z zarządem w opracowaniu planów strategicznych,
  • wdrażanie innowacji i usprawnień, rozwój technologii,
  • zarządzanie projektami,
  • przeprowadzanie analiz finansowych,
  • utrzymanie systemu zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO TS, ISO 14001 i OHSAS,
  • wsparcie techniczne w opracowywaniu nowych produktów, modyfikacji istniejących,
  • kierowanie i rozwijanie zespołu podległych pracowników, identyfikowanie talentów,
  • nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo, higienę i organizację pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Pełny etat
Kierownik