Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-17
Kierownik ds. Kadr i Płac
Nr ref. 37/3/2024/AZ/50
Warszawa, mazowieckie
Human Resources, Administracja
angielski
Praca hybrydowa

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukujemy Kierownika do zespołu Kadr i Płac.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym w outsourcingu, consultingu lub BPO,
  • znajomość obecnie obowiązującego prawa pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość programu Symfonia mile widziana,
  • empatyczna osobowość,
  • predyspozycje do zarządzania zespołem.
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za nadzór i pełną obsługę procesów kadrowo-płacowych firmy,
  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników,
  • obsługa PPK,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, ZUS,
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, US, PFRON,
  • kontrola nad terminowością przeprowadzanych badań lekarskich,
  • wystawianie dokumentów płacowych i kadrowych zgodnie z zapotrzebowaniem pracowników,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie monitorowania czasu pracy, absencji, zatrudnienia, wypowiedzeń, zmian umów o pracę,
  • rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • monitorowanie zmian i dokonywanie interpretacji przepisów Kodeksu Pracy oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.
Oferujemy:
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • elastyczny czas pracy,
  • hybrydowy model pracy,
  • biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji.