Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Barbara Ramza

Artykuły autora: Barbara Ramza

Poradnik kariery
10 cech, które trzeba pokazać w CV
Doświadczenie, kwalifikacje, kompetencje miękkie. Wszystkie je staramy się pokazać w CV wysyłanym do potencjalnego pracodawcy. Są jeszcze jednak pewne cechy, które choć trudno wymienić jako punkty w dokumencie, są cenione u pracownika na dzisiejszym rynku pracy.

Opublikowane: 09.11.2017
Autor: Barbara Ramza

Wiadomości
Work-life balance w świecie cyfrowym
Rozwiązania wspierające równowagę między życiem a pracą są dziś stałym elementem oferty pracodawców. Czy ich propozycje spełniają oczekiwania pracowników młodych pokoleń? Jak na te idee wpływają zjawiska towarzyszące rewolucji cyfrowej na rynku pracy?

Opublikowane: 31.10.2017
Autor: Barbara Ramza

Raporty
Dwa spojrzenia na rynek pracy
Chęć zmiany, postulat jawności wynagrodzeń podczas rekrutacji, niedobór talentów i jego coraz częściej dostrzegalne skutki – to aktualne zjawiska na rynku pracy. Przedstawiamy wyniki najnowszego „Barometru Rynku Pracy” Workservice.

Opublikowane: 08.09.2017
Autor: Barbara Ramza

Raporty
A czy Ty odczuwasz satysfakcję z pracy?
Każdy chciałby mieć dobrą pracę, jednak nie jest ona udziałem większości mieszkańców naszego globu. Jedna czwarta ludzi uważa swoją pracę za dobrą, ale tylko 4% za świetną. Jak przekłada się na zaangażowanie w wykonywane zadania?

Opublikowane: 28.08.2017
Autor: Barbara Ramza

Wiadomości
Jak wrócić z wakacji i nie zwariować?
Urlop ma to do siebie, że choć trwa kilka tygodni, mija jak krótka chwila. Ponowne wdrożenie się w obowiązki nie jest łatwe. Dowiedz się, jak przejść przez to bez stresu.

Opublikowane: 25.08.2017
Autor: Barbara Ramza

Raporty
Dlaczego employer branding zyskuje na znaczeniu?
Podstawowym powodem, dla którego pojawia się konieczność wyjątkowego dbania o markę firmy jako pracodawcy, jest stale umacniający się rynek kandydata oraz związane z nim coraz większe trudności w pozyskiwaniu, angażowaniu i zatrzymywaniu pracowników.

Opublikowane: 09.08.2017
Autor: Barbara Ramza

Poradnik kariery
10 pytań, na które warto znać odpowiedź
Idąc na rozmowę kwalifikacyjną, staramy się przewidzieć jej scenariusz i pytania, które podczas niej padną. Dowiedz się, o co najczęściej pytają rekruterzy, i zwiększ swoje szanse na sukces!

Opublikowane: 01.08.2017
Autor: Barbara Ramza

Wiadomości
Kluczowe kompetencje miękkie w finansach
Czym są kompetencje miękkie, tak cenione dziś przez pracodawców? Które są kluczowe na stanowiskach finansowych? Czy można się ich nauczyć? I czy rzeczywiście są tak ważne w pracy?

Opublikowane: 20.07.2017
Autor: Barbara Ramza