Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Artykuły: bpo/ssc

Wiadomości
Klik, klik, czyli zakupowe rewolucje. Okiem eksperta Getinge SSC
Marcin Gliwiński, Team Leader w zespole Purchasing w Getinge SSC opowiada o tym, jakim wyzwaniem było wdrożenie platformy zakupowej SAP Ariba w firmie i jakie przyniosło to korzyści.

Opublikowane: 28.11.2022
Autor: Marcin Gliwiński

Wiadomości
"Kariera w Finansach i Bankowości". Edycja 2022/23
Praca w przyszłości to temat przewodni najnowszego numeru magazynu "Kariera w Finansach i Bankowości". Sprawdźcie, co kryje się w środku tegorocznego wydania!

Opublikowane: 08.11.2022
Autor: Redakcja

Wiadomości
Twój rozwój jest w Twoich rękach. Historia księgowego
Andrzej Kłosowski, Team Coordinator PtP w Getinge SSC opowiada o tym, jak przebiegała jego kariera, a także o różnych możliwościach rozwoju, które otwierają się przed pracownikami centrum, które podlega ciągłej zmianie.

Opublikowane: 07.11.2022
Autor: Andrzej Kłosowski

Wiadomości
Eksperci w biznesie. Możliwości rozwoju zawodowego w Capgemini Polska
Eksperci pracujący w Capgemini Polska biorą udział w ciekawych projektach, które otwierają przed nimi wiele możliwości rozwoju zawodowego. Zobaczcie, z jakimi zadaniami i wyzwaniami mierzą się na co dzień Ola, Tomek i Catalin oraz zespoły, którymi zarządzają.

Opublikowane: 02.11.2022
Autor: Redakcja

Wiadomości
W pracy w finansach nie wieje nudą. 4 historie księgowego
Praca w finansach to nie tylko faktury, pliki excelowe i pieniądze. To przede wszystkim ludzie. Poznaj historie z pracy Kamila, Team Coordinatora OTC w Getinge SSC, które odczarują wizerunek branży finansowej.

Opublikowane: 13.10.2022
Autor: Kamil Piwowar

Wiadomości
Staż w Getinge SSC. Kilka podstawowych informacji
Specjaliści z działu OTC przedstawiają propozycję stażu w Getinge SSC. Sprawdźcie, dlaczego praca w tym obszarze w międzynarodowej firmie może być atrakcyjną ścieżką kariery.

Opublikowane: 06.10.2022
Autor: Paulina Kukulska, Kamil Piwowar

Wiadomości
Generacja Z i spojrzenie na pracę w finansach
Na temat pokolenia Z i podejścia do tematu pracy jego przedstawicieli krąży wiele mitów. Zapytaliśmy więc pracowników Capgemini: Sandrę, Annę i Bartosza m.in. o to, co najbardziej cenią w pracy w finansach, czy udaje im się zachować tzw. work-life balance.

Opublikowane: 22.09.2022
Autor: Redakcja

Wiadomości
Księgowość w SSC. Wywiad z Aleksandrą Stacewicz
Aleksandra Stacewicz, Chief Accountant w bioMerieux SSC Europe opowiada o pracy w księgowości centrów usług wspólnych – wyzwaniach, zadaniach i możliwościach rozwoju.

Opublikowane: 08.09.2022
Autor: Karolina Zdunowska